Ktoś, kto jej nigdy nie spotkał, poprosił mnie kiedyś, bym opisał ją jednym słowem. Pamiętam, co odpowiedziałem wtedy i dzisiaj powiedziałbym to samo. Jest duszna. Bardzo ciężko mi się oddycha w jej towarzystwie, od samego początku.

Książka, gdzie pełno jest emocji, pożądania…

Kusiciel pewnego wieczoru będąc w klubie zauważa piękną kobietę, na punkcie której dostaje wręcz obsesji . Chce ją ciągle widywać. Mieć ją. Przez Nią zaczyna częściej przebywać w tym miejscu. Pojawia się między nimi namiętność, bardzo silna. Chodzi pod dom w którym mieszka, aby ją widywać. Łączą ich intymne relacje. Pojawia się pewien moment, który jest tak bardzo dokładnie przedstawiony, że oczy stają się mokre od wzbierających łez. Kusiciel cierpi przez okrucieństwo którego dopuściła się kobieta, która namieszała w jego życiu. To nie jest zwykły erotyk – książka przepełniona jest zmysłowością i emocjami, które towarzyszą od pierwszej do ostatniej strony. Nie tylko podczas seksu.

Poruszająca historia o niespełnionej miłości

Być może (autor unika odpowiedzi na pytanie) jest w niej coś autentycznego. Możemy się tylko domyślać. Mogłabym powiedzieć nawet, że jest bardzo przykra, momentami. Pochłonęła mnie od pierwszej strony, pierwszego zdania. Książka po której przeczytaniu, kiedy ją zamykasz, obraz wszystkiego co się tam wydarzyło zapada w pamięć. Tak dobrze napisanej książki przez mężczyznę, jeszcze nie przeczytałam.

To jedna z tych książek, która siedzi w mojej głowie aż do dziś. Lubię do niej wracać, lubię emocje, które mi towarzyszą kiedy ją otwieram i pochłaniam wzrokiem stronę za stroną…
To jedna z tych książek, która zapadła w pamięć, która zostawia niedosyt, której chciało by się, żeby końca nie było.

Lubię lekkość pisania jaką posługuje się autor, przyjemnie się czyta, jest bardzo delikatny. To sprawia, że wszystkie trzy jego książki chętnie bierze się w dłoń. Serdecznie polecam każdemu kto się zastanawia czy warto – ja przeczytałam daję jej szczerą opinię, z czystym sumieniem mogę ocenić ją w skali 1-10 na 10. Myślę, iż sam fakt, że napisał ją mężczyzna i napisał ją w tak przyjemny do czytania sposób jest samo w sobie zachęcające aby po nią sięgnąć. 🙂

Kusiciel, A. J. Gabryel. Recenzja
* * *

Miałem w życiu wiele kobiet, zbyt wiele by je wszystkie tu wymienić. Zresztą większości z nich i tak nie pamiętam, a gdybym pamiętał to i tak nie chciałbym o nich pisać. Teraz w moim życiu jest Ona. Powinienem żałować że ją poznałem, lecz nie żałuję. Powinienem zapomnieć, a rozpamiętuję smak jej niebezpiecznie czerwonych ust, dotyk niecierpliwych dłoni, zapach jej podniecenia i to jak trudno było mi przy niej trzymać moją zachłanność na wodzy. Powinienem zapomnieć, a jestem opętany. Opętany pomimo tego, że obdarowywała mnie jedynie kłamstwami, że zniszczyła mój świat, że podjęła za mnie decyzję, że odebrała mi wszystko. Więcej niż wiedziałem że mam. Kiedyś łączyło nas wiele, dzisiaj łączą nas tylko sekrety. Do teraz wiedzieliśmy o nich tylko ona i ja. Do teraz.

(opis okładkowy)

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: