Dziękuję bardzo za udział w konkursie i nadesłane zgłoszenia. 🙂

 

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników. 
Książkę Megan Hart Nieznajomy wygrywa Marta Kowalska! 🙂
 

 

„Z którym bohaterem chciałabym spędzić upojną noc ?”

Jest wielu kandydatów z którymi można spędzić noc i mam nie lada zagwostkę …hmm Gideon Cross…Malcolm Saint…Miles Archer…Hudson Price…Gabriel Emerson…Drew Evans… nie no… ale z  tak romantycznych mężczyzn wyłania się on..obrzydliwie boski i nieprzyzwoicie seksowny Christian Grey.
 
Oczywiście, zapewne większości tutaj osób, nie będzie się to podobać, bo techniki, które stosuje Christian, są pełne bólu i przemocy. Pod wpływem emocji i pożądania ból przeradza się w podniecenie i chęć doznania czegoś nowego, czegoś takiego, co przeciętny człowiek wolałaby nie doznać. Jeśli Christian zabrałby mnie do swojego pokoju zabaw, na pewno nie wyszlibyśmy z niego tak szybko. Chciałabym spróbować większości rzeczy jakie tam posiada. Grey nie jest typem rasowego romantyka i może dlatego na noc rozkoszy wybrałabym właśnie jego. Jeśli ktoś lubi troszkę tematy BDSM, to nie wierzę, że nie chciałby z nim spędzić chociaż minuty Chciałabym aby zabrał mnie w najgłębszą otchłań rozkoszy. Żebym mogła poczuć się wolna, wyzwolona, chociaż raz w życiu. Nie chcę standardowego seksu. Chcę być zdominowana przez Christiana. Marzę o tym, aby dotykał mnie wszędzie, po całym ciele. Pragnę doznać dreszczy i mrowienia na nim, ciepło jego rąk na moich piersiach. Chcę poczuć jego męskość głęboko w sobie. Być przywiązana do łóżka za ręce i nogi.
 
Z Christianem na pewno nie byłoby nudy w łóżku, ciągle wymyślałby różne cudowne rzeczy, i tak niebezpieczne, balansujące na granicy niedozwolonej. Lubię też podziwiać męskie pośladki, a te Christian ma je nieziemskie jak opisuje EL James. Chciałabym za nie złapać i przybliżyć je do siebie. Wymasować je tak jak on masuje piersi 😉
Każdy kto czytał książki, dobrze wie, że Grey ma boskie i seksowne ciało. Co druga kobieta marzy o takim mężczyźnie, więc dlaczego nie pomarzyć właśnie o nim ? Hmm, myślę tak teraz sobie co druga? Nie raczej tabuny kobiet 😀 Ale wiecie co ? Tak sobie rozmyślam, marząc o nim, ale opisałam go trochę jak dominującego tyrana, ale wiem też, że przecież drzemią w nim romantyczne uczucia, chociażby jakie darzył Anastasie, chciałabym poczuć się tak jak ona przy nim. Przecież nie zaszkodzi wcale gdy na trochę stanie się takim męskim romantykiem przez tę jedną noc. Oj czuję, że byłabym obolała przez co najmniej miesiąc.Każda część mojego ciała chciałaby go zapewne na wszystkie moje noce 😉  
 
Jestem żądną osobą i wiem, że potrafiłabym odczuć wszystkie bodźce oddziałujące na moje ciało. Ale mogę też śmiało stwierdzić, że byłabym grzeczną i posłuszną dziewczynką i robiłabym wszystko co nakazuje mi mój idealny bohater erotyczny-Christian. Fajnie jest pomarzyć i pofantazjować o swoich idealnych mężczyznach z książek.

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

1 Comment

Napisz komentarz

%d bloggers like this: