Czyli jak dojść na szczyt nieco  inną drogą, bez penetracji. Lubisz eksperymenty i wszelkie urozmaicenia? Jest wiele technik, dzięki którym można uprawiać miłość bez wprowadzania członka do pochwy i dzięki którym można osiągnąć orgazm. I to nie tyczy się jedynie masturbacji…

Seks bez seksu może być urozmaiceniem a może być też tańszą wersją tradycyjnego stosunku. Wiele z tych rzeczy stanowi jakąś część gry wstępnej. Ponadto, mogą być opcją kiedy pełny stosunek nie jest wskazany np. z powodu dysfunkcji seksualnej, zaawansowanej ciąży lub obawą przed niechcianą ciążą. Nie ważne jakim sposobem próbuje się osiągnąć orgazm, jeśli jest przyjemnie on również będzie przyjemny, nie będzie gorszy od takiego, który osiąga się podczas penetracji.

Podobny obraz

6 sposobów na rozkosz bez stosunku

  • Petting. Myślę, że dla wielu z was to słowo jest znane i że większość stosowała ten rodzaj zbliżenia zanim doszło do penetracji. Dla tych, którzy pierwszy raz spotykają się z tym terminem – to wzajemne pieszczoty stref erogennych i narządów płciowych, które mają na celu doprowadzenie do orgazmu jedynie przez pocałunki, głaskanie, dotyk, pocieranie rękami lub innymi częściami ciała. Petting jest trochę taki 3w1, oprócz pieszczot może zawierać seks oralny oraz wzajemną masturbację. Dzięki takiej formie możemy sporo nauczyć się o ciele swoim i partnera. Poza tym, ten etap efektywnie uczy metod dochodzenia do orgazmu.  
  • Wzajemna masturbacja. To również nie powinno być wam obce. W chwili kiedy ty pieścisz penisa swojego ukochanego nie trudno żeby on nie sięgnął ręką do twojej cipki – odruch bezwarunkowy… 😉 Często bywa, że jest również ekscytująca jak sam seks.
  • Seks oralny. Niby seks, ale nie do końca. Inne nazwy: Fellatio – dla pań i cunnilingus – dla panów. Czyli nic innego jak pobudzanie ustami partnera/partnerki. Jeśli lubicie pieszczoty w jednym czasie, polecam seks w pozycji 69, o której już kiedyś pisałam. 😉 
  • Seks Hiszpański. Wiele panów fantazjuje o tzw. hiszpanie (podobno podnieca ich tak samo jak seks oralny). Kolejny sposób, który umożliwia przyjemność bez penetracji. Jak to wygląda? Proste! Zastępujesz mu cipkę ściśniętymi piersiami, tworzysz mu ciasne wejście kiedy on będzie się wsuwał i wysuwał między nimi. 😛
  • Handjob, Footjob. Myślę, że te terminy również przez większość znane. Handjob to nic innego jak zaspokajanie partnera ręką. Footjob – dla panów z fetyszem najprzyjemniejszy sposób pieszczot – stopami, i tutaj wszystkie chwyty dozwolone (tylko z wyczuciem co by nie uszkodzić!). 
  • Natelizm. Czyli forma zbliżenia, w której wykorzystywane są pośladki, np. poprzez ruchy penisa między nimi.Przyznaję się bez bicia, że dopiero niedawno poznałam to określenie chociaż ten sposób jest nam bardzo dobrze znany i lubiany. Fajnie sprawdza się jako forma rozluźniająca przed seksem analnym.

Są różne sposoby dzięki którym można osiągnąć szczyt nawet wtedy, kiedy nie dojdzie do zbliżenia. W dodatku są bezpiecznie i chronią przed ciążą. 😉 To drogi, które prowadzą do seksu dając nam w dłonie mapę ciała, dzięki niej sam akt będzie dużo przyjemniejszy.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: