Jeżeli lubicie w łóżku pokonywać kolejne granice przyjemności – bo rimming jest przekroczeniem pewnych granic – to ten rodzaj pieszczot może być właśnie dla was! Choć jest to raczej technika seksualna o której za dużo się nie mówi to chyba najwyższa pora to zmienić! Także… liźnijmy tematu 😉

Czym jest rimming?

Rimming – inaczej zwany anilingusem – to po prostu lizanie odbytu. Jedni zareagują na to jak by zjedli co najmniej kwaśny owoc inni pochylą się bliżej monitora z zaciekawieniem. Ja powiem jedno – wszystkiego w życiu trzeba spróbować. Ale co takiego daje rimming? W najprostszym słowie – przyjemność, która nie raz może skończyć się orgazmem w połączeniu z innymi pieszczotami.

Jak uprawiać rimming?

Rimming jest jak seks oralny – polega na lizaniu dziurki, tylko tej drugiej. W kwestię gustu jak lubisz być lizana nie wnikam, bo każda z nas ma osobne preferencje. Jedne będą wolały lekkie muśnięcia języka inne pójdą o krok dalej i będą chciały poczuć go głębiej. Lecz pamiętajcie że tyłek jest mocno unerwiony przez co trzeba go traktować… z miłością.

Do tego można podejść na dwa sposoby – w trakcie seksu lub wcześniejszej rozmowy o spróbowaniu czegoś nowego. Bo jeżeli jesteście otwartą parą (a rimming jest skierowany do takich par, a nie „tinderowych romansów” ) to tematy tabu nie powinny mieć miejsca 😉

♡

I tak. Panowie. Panie. Rimming jak oral może być uprawiane w obie strony. Jeśli twój mężczyzna nie ma nic przeciwko, a ty jesteś żądna wrażeń i chcesz sprawić mu rozkosz w ten sposób – śmiało! Niektórzy mężczyźni są zachwyceni takimi pieszczotami.

Przygotowanie

Pierwszym krokiem do lizania tyłka jest… pokonanie bariery myślowej. Lizanie drugiej dziurki jest tak normalne jak seks oralny. Wystarczy tylko odpowiednio zatroszczyć się o higienę – lecz i tam nie potrzebujesz żadnych wymyślnych rodzajów pielęgnacji. Długa kąpiel lub lewatywa w zastosowaniu z antybakteryjnym mydłem/płynem w zupełności wystarczą.

Ważna sprawa jeżeli zdecydujemy się na rimming – nie mieszajmy pieszczot przechodząc z jednej dziurki do drugiej. Może to doprowadzić do niechcianych infekcji a tego przecież nie chcemy. Warto przed powrotem przepłukać szybko usta i zabrać się do dalszego sprawiania przyjemności!

Pozycje odpowiednie do rimmingu

♥ preferujecie miłosną pozycję 69? będzie idealna – zapewni wam dobry dostęp i będzie wygodna a wy oddacie się przyjemności; On ma świetny dostęp do twojej drugiej dziurki, a ty możesz zająć się perfekcyjnym oralem.

jeśli chodzi o moje zdanie – leżąc na plecach z poduszką podłożoną pod pośladki jest najlepiej. Wygoda i odpowiedni dostęp jest najlepszy. Bezkonkurencyjna pozycja;

♥ pozycja na pieska będzie przyjemną pozycją dla partnera, która oprócz odpowiedniego dostępu będzie miał również całkiem podniecający widok 😉 bo który mężczyzna nie lubi wypiętej kobiety…

Dla kogo rimming?

Ten rodzaj przyjemności jest dla par z dłuższym stażem – chodzi tu bowiem o zaufanie, komfort i akceptację – i to wszystko znajdziemy w długim związku, gdzie oboje znamy się bardzo dobrze. Na pewno nie nadaje się na formę zbliżenia z przypadkowo poznaną osobą. Tak samo jak miłość grecka najbardziej wpasuje się dla par, które są ze sobą związane nieco dłużej.

Podsumowując, lizanie komuś tyłka nabiera nowego, przyjemnego znaczenia. Po odpowiednim przygotowaniu nie zrazimy się – a przeciwnie – chętnie spróbujemy ponownie.

Mężczyzno, jeśli to czytasz – idź i podliż się swojej kobiecie 😀

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

2 komentarze

  1. Kwestie związane z pupą to dość drażliwy temat. Jedni uważają, że nie. Drudzy wahają się. Trzeci chcą spróbować, ze względu na uwarunkowania z przeszłości.

    W dawnych czasach nie było tabletek na wszystko więc na znane problemy stosowano niezawodne kuracje dające niemalże natychmiastowe efekty. Lewatywa była jedną z nich. Praktykowana raz po raz wyzwalała dziwne emocje.

     

Napisz komentarz

%d bloggers like this: