Czas na małą zamianę! Jeśli to ty zawsze byłaś stroną uległą w waszej sypialni – pora odwrócić role. Teraz Ty rządzisz i rozkazujesz – oczywiście swojemu uległemu mężczyźnie. Myślę, że większość panów fantazjuje o tym, aby kobieta wzięła to, na co ma ochotę – nawet jeśli wydaje się to szalone.

Zacznijmy od tego, że…

…niepotrzebnie krępujesz się swojego partnera oraz swoich pragnień. Seks to zbliżenie dwojga ludzi, którzy mają na niego ochotę – nie powinni zatem czuć skrępowania. Zatem jeśli chcesz przejąć inicjatywę w łóżku i zdominować swojego mężczyznę po prostu zdobądź to czego chcesz, w taki sposób na jak masz ochotę. Możesz go powalić na łóżko i związać ręce, zasłonić oczy i upajać się chwilą 😉 Ale… możesz także wydawać mu seksowne polecenia, które będą nagradzane (jeśli nie spełni twoich oczekiwań spotka go namiętna kara ;)).

Bycie dominą jest trudniejsze niż bycie uległą?

Z mojego punktu widzenia – i jak dość szerokie grono kobiet uważa – tak, przysparza więcej problemów niż poddanie się partnerowi i podporządkowanie jemu i jego zasadom. Dlaczego? Być może wynika to z naszej naturalnej uległości, gdzie to kobieta zazwyczaj była dominowana po przez wieki przez mężczyznę. Genów się nie oszuka. Ale zaraz, zaraz… wcale nie musi tak być, najwyższy czas to zmienić. Właśnie w tym wpisie z przyjemnością postaram udzielić ci podpowiedzi od czego zacząć.

Pamiętaj: zanim przejdziecie do rzeczy ustalcie pewne kwestie, na co możesz sobie pozwolić a co jest granicą bezwzględną, ustalcie hasła bezpieczeństwa i… cieszcie się nowym doświadczeniem!

  • Zasada numer 1. Nie wstydź się swojego ciała

To podstawa, jeśli chcesz przejąć kontrolę nad mężczyzną i spróbować swoich sił w dominacji – po prostu musisz przełamać barierę jaką stanowi wstyd i uprzedzenie do swoich reakcji czy zachowań. Widziałaś kiedyś uległą dominę? Ja też nie 😉 To kobieta, która charakteryzuje się właśnie takimi cechami jak pewność siebie. Pamiętaj, że to ty masz kontrolę!

  • Zasada numer 2. To rozkaz!

Tak właśnie, zamień: proszę, połóż się na łóżku, zwiążę cię i zrobię ci dobrze na jasny i wyraźny komunikat – kładź się, nie mów nic i zamknij oczy. Ma spełnić twoje polecenie i wczuć się w swoją rolę. Och, nie popisał się i nie spełnił twoich oczekiwań? Czas na karę! Zaczynaj stopniowo, żebyś mogła przyzwyczaić się do odwróconych stron. Może to być klaps – bo dlaczego nie – jak i długo odwlekany orgazm, o którym przeczytasz więcej we wpisie Edging. Na krawędzi orgazmu.

  • Zasada numer 3. Rozsądna domina

Tak – mimo, że twój partner teraz jest uległym, a ty masz nad nim władzę – nie zapędzaj się. Wszelkie tego typu zabawy w łóżku powinny odbywać się za zgodą obu stron oraz dobrze by było, abyście ustalili hasła bezpieczeństwa. Pozwala ci usiąść na swojej twarzy, ale ma obiekcje jeśli chodzi o wiązanie lub zasłanianie oczu? Uszanuj to i nie przekraczaj granic. Kto wie, być może z czasem otworzy się na nowe i będzie bardziej niż chętny spróbować więcej. Zasada małych kroczków – tutaj też to działa.

  • Zasada numer 4. Cokolwiek robisz, rób to z pewnością

Ustaliliście wcześniej na co masz zielone światło, więc w trakcie nie pytaj go o to ponownie, czy jest pewny i czy aby na pewno tego chce. Domina się nie zastanawia, tylko działa – bądź jak domina! Możesz podgryzać, lizać, całować, wpijać się paznokciami, ciągnąć za włosy, być bardziej brutalna ALE! Rób to z wyczuciem 😉

  • Zasada numer 5. Nie tylko jego przyjemność

O tak… to jest to, nie skupiaj się tylko tym, aby sprawić mu cielesną przyjemność. Możesz podroczyć się z nim i zająć się sobą, a on niech patrzy. Wykorzystaj do tego seksowną bieliznę, którą będziesz niespiesznie zdejmować lub… zrób sobie dobrze i doprowadź się do orgazmu.

A teraz, rozbudź swoją wyobraźnię i zastanów się – jak wspaniale jest się wcielić raz w uległą, a raz w domine. Sama z reguły wolę być tą pierwszą, aczkolwiek czasem bywają dni, kiedy wcielam się w rolę, która przejmuje kontrolę 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: