Kobiety lubią pierścionki – lubią je dostawać i mieć ich dużo… ale czy mężczyzna może wyglądać dobrze w pierścionku – mówiąc dosadniej – w pierścieniu? A no moje drogie Panie, tak. Może i czasem powinien go założyć, nie dlatego, żeby wyglądać lecz dla korzyści jakie ze sobą niesie.

Zapraszam na recenzję ostatniej rzeczy, którą jest Pierścień Pleasure Ring, z konkursowej paczki.

Zacznijmy od: Co to takiego i dlaczego przedłuża stosunek? Pierścień, który nakładamy na penisa ogranicza odpływ krwi, dzięki czemu erekcja jest silna i długa. Jego wygląd przypomina pączek z dziurką, jak widać zresztą na załączonym zdjęciu 🙂

Ja o pierścieniu nie mogę powiedzieć tak dużo jak mój partner. Poprosiłam go, żeby ocenił gadżet w kilku zdaniach.
Ring pozwala czerpać z seksu więcej i dłużej. Pierścień sam w sobie jest umieszczany na nasadzie członka przez co nie miałam zbytnio z nim kontaktu bezpośrednio – lecz pośrednio mogę powiedzieć, że się spisał – seks wydłużony o kilkanaście (jak nie więcej) minut to zawsze lepszy seks, prawda? Jeżeli chodzi o samo założenie to jest ono banalnie proste… tak jak byś zakładała pierścionek. Oczywiście sam partner także będzie potrafił temu sprostać.

Słowami mojego mężczyzny:

„Pierścień od Durexa to naprawdę ciekawy gadżet, dzięki któremu w naturalny sposób beż żadnych magicznych niebieskich tabletek możemy wydłużyć czas trwania stosunku – co jest jak najbardziej przyjemne i dobre dla obu stron. Oczywiście na początku ciężko się do niego przyzwyczaić ale sam w sobie jest neutralny w dotyku i po kilku hm… głębszych ruchach zapominasz że go masz. Można go używać do 6 razy przez co nie jest gadżetem „na raz”.”

Pragnę dodać, aby ostrożnie zakładać pierścień nie uszkadzając przy tym prezerwatywy. Przy ściąganiu wystarczy go odrobinę rozciągnąć i ostrożnie ściągać. Natomiast jeśli chodzi o jego używanie, to – tak można użyć go do 6 razy jednak nie dłużej niż trzydzieści minut każdorazowo. Należy zachować odstęp między stosunkami 60 minut. W tym czasie można zrobić dużo innych rzeczy, równie przyjemnych 😉

Higiena

Ring tak jak i inne gadżety erotyczne wystarczy umyć delikatnym mydłem pod ciepłą, bieżącą wodą. Przechowuj go w opakowaniu, tam będzie najbezpieczniejszy.

Nasza opinia jest jedną z wielu, które pewnie przeczytaliście w internecie. Fakt jest taki, że nie przekonasz się sam kiedy nie spróbujesz.

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor Paulina

Napisz komentarz

%d bloggers like this: