fbpx

Jeżeli zwykły seks już Ci się ”przyjadł” to seks analny będzie świetnym urozmaiceniem – a na pewno pozwoli ci poczuć co to jest prawdziwie kosmiczny orgazm… 😉 Zanim powiesz Nie, zastanów się przez chwilę – jak to jest odkryć coś przyjemnego z ukochanym partnerem i doświadczyć nowych doznań.

Podobno kobiet nie dotyka się tak jak one chcą… tylko tak jak chcą ale wstydzą się poprosić. I coś w tym jest.

Seks to ciągłe odkrywanie siebie, ulubionych pozycji, swojej seksualności i swoich granic – ale w gruncie rzeczy także przesuwanie ich. Skąd wiesz, że coś czego nie spróbowałaś nie jest dla Ciebie? Też podchodziłam do tego w sen sposób – po co mam praktykować skoro wydaje mi się, że to nieciekawe i – na Boga! – jak może sprawić przyjemność?!  Zmieniłam zdanie kiedy spróbowałam raz… później drugi – przekonałam się o tym sama i od tej pory zanim powiem NIE najpierw próbuję i wtedy oceniam 😉

1. Lubisz kiedy twój partner pieści twój tyłek

Podczas chwili uniesień z samą sobą lub partnerem, nie przeszkadza Ci zabawa z drugą dziurką. Wręcz przeciwnie, potęguje to Twoje doznania? Doskonały przykład na to, że sama poszukujesz nowych doznań i wrażeń – zapewniam, że podchodząc do tego z chęcią doznania będą pozytywne 😉

2. Szukasz czegoś nowego…

Kobiece tyłki to strefa erogenna, która także podczas seksu potrzebuje pieszczot. Dlaczego akurat nie skoncentrować się tylko na niej? Dodając do tego, że jedno wejście jest blisko drugiego przez co pobudzane są te same nerwy mamy gwarantowaną przyjemność.

3. Seks to ciągłe odkrywanie swojej seksualności i potrzeb.

Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli czegoś nie zmienimy lub nie urozmaicimy to stanie się to nudne. Spróbowanie w tym przypadku seksu analnego na nowo może zdefiniować nam czym jest seks i jak wiele rozkoszy z niego czerpiemy.

4. Orgazm jest dobry

Zawsze. I to nie podlega dyskusji! Nawet lekarze dawno potwierdzili, że orgazm uśmierza ból 😉 Kobiety dużą ochotę na seks mają właśnie podczas okresu. I tutaj możemy skorzystać z alternatywy w postaci właśnie seksu analnego. Jeśli jeszcze się nie przekonałaś do samej penetracji, a chciałabyś doznać wyjątkowo przyjemnego orgazmu poproś partnera aby podczas seksu wsunął ci delikatnie palec w pupę. To z pewnością będzie dla ciebie coś nowego i upewni cię w tym, że seks analny jest przyjemnością.

Wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi oraz że nie można osądzać czegoś jeżeli się nie spróbowało. Tak właśnie jest z seksem analnym, który na początku powoduje mieszane uczucia lecz z każdym kolejnym podejściem staje się przyjemnością.

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: