Fantazje fantazjami, ale jeśli by tak wcielić ten pomysł w życie? Seks w wodzie to coś dla osób lubiących dobrą zabawę i wszelkie urozmaicenia, tym bardziej, że wakacje tuż tuż… Gotowi na mokre doznania?

Jak uprawiać seks w wodzie

To oczywiste, że dostarcza nowych wrażeń – ale nie jest taki łatwy jak się wydaje. Dreszczyk emocji nie zmienia faktu, że jest trudniejszy od zwykłego na łonie natury czy w łóżku. Ale na szczęście są na to sposoby. Zanim poniesie was nad morze, jezioro czy w inne mokre miejsce, wypróbujcie ten rodzaj zbliżenia w domu – w wannie lub pod prysznicem. Jeśli macie za sobą wspólne kąpiele wiecie jak to smakuje, jeśli macie je przed sobą – koniecznie wypróbujcie 😉 Warto wspomnieć, że podczas wspólnej kąpieli to wielkie ułatwienie podczas seksu analnego.

Mimo, że sex w wodzie sam w sobie jest mokry nie ma nic wspólnego z kobiecym nawilżeniem

Z pomocą śpieszy gra wstępna, która pobudzi was do działania. Widok mokrego, namydlonego ciała pobudza w takim samym stopniu kobietę i mężczyznę. Wspólne namydlanie jeszcze bardziej 😛 Poproś go, żeby skierował strumień wody na twoją cipkę – to na pewno zapewni ci nowe doznania a i pomoże osiągnąć dobry orgazm 😉 Standardowy prysznic nie pozwala na wiele akrobacji. Ale jak wiadomo z życia – im ciaśniej tym lepiej. Ze względu na rodzaj podłoża (śliski brodzik) musimy przede wszystkim uważać na własne bezpieczeństwo – polecam zamontowanie uchwytów do złapania.

Jakie pozycje wybrać?

Zazwyczaj wybieram z dwóch. Stojąc tyłem do partnera on spokojnie może oprzeć się o ścianę, a Ty możesz pracować biodrami lub możecie zamienić się miejscami i on przejmuje kontrole nad tempem sytuacji. Druga pozycja jest dla bardziej wygimnastykowanych. Jeżeli w prysznicu na wysokości kolan masz półeczkę na szampony – możesz je przestawić. Stań przodem do partnera i połóż tam jedną ze swoich stóp. Ułatwi to dostęp do Twojej cipki – a bliskość z partnerem – nieoceniona. Pozycja ta sprawdza się także gdy chcesz pieścić się sama. Zamiast partnera można wykorzystać wibrator lub słuchawkę prysznica.

Jak się zabezpieczyć, czyli trudności w seksie pod wodą

W przypadku kiedy kochacie się pod wodą zabezpieczenie się przed chorobami czy niechcianą ciążą są nie lada wyzwaniem. Nie wiadomo również jak duży wpływ będzie miała woda na prezerwatywę oprócz tego, że może się zsunąć. Istnieje ryzyko, że może zmniejszyć jej skuteczność. Należy również uwzględnić używanych środków myjących, które mogą mieć wpływ na właściwości lateksowego materiału, który używany jest do produkcji prezerwatyw. W basenach środki chemiczne jak chlor i ozon, mogą wywołać działania niepożądane. Zaleca się również używanie lubrykantu, jednak najlepiej sprawdzi się ten na bazie silikonu, ponieważ nie wypłukuje się tak jak te na bazie wody. Problem w tym, że żele na bazie silikonu mogą uszkodzić prezerwatywę. Warto rozważyć inne metody antykoncepcji.

Można się kochać pod wodą bez gumki aczkolwiek jedynie z partnerem, który jest zdrowy i który nie zafunduje nam żadnej niespodzianki (pod warunkiem też, że stosujesz inną antykoncepcję np. tabletki antykoncepcyjne). Warto wiedzieć, że woda wypłukuje wydzielinę z pochwy(naturalny lubrykant ułatwiający stosunek) przez co trudniej jest o łatwość penetracji, dlatego należy użyć żelu dostępnego w aptece lub drogerii. Aqua sex jest fajny, wystarczy jedynie odrobina pomysłowości i wysiłku, a zwróci się wam to z nawiązką 😉

Należy także pamiętać, że dużo bardziej higieniczne i bezpieczniejsze będzie współżycie w własnej wannie czy pod prysznicem a niżeli w rzece, morzu czy jeziorze

W takich miejscach, chwila przyjemności może was kosztować nabawieniem się infekcji intymnej, otarć lub innych nieprzyjemnych doznań. Jeśli jednak mimo wszystko zdecydujecie się na zbliżenie w takich warunkach, działajcie bezpiecznie i ostrożnie. Seks w wodzie może dostarczyć wiele pozytywnych wrażeń jak i negatywnych jeśli nie zastosuje się odpowiednich środków ostrożności. Mimo wszystko, życzę wam mokrych i udanych zbliżeń. 😉

Ulepszmy razem blog!

Wypełnij anonimową ankietę
Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: