różne

Wpływ alkoholu na seks

Jaki ma wpływ alkohol na seks? Zacznijmy od tego, że po jego spożyciu w dużej ilości – widzimy to co chcemy widzieć – czyli mam na myśli to, że dla kobiet mężczyźni są bardziej atrakcyjni i odwrotnie. Efekt różowych okularów. Jedni i drudzy więc mają kosmate myśli w głowie i chętnie pobaraszkowaliby w łóżku ;)

Wspólna masturbacja jest fajna!

Czym jest masturbacja? Woody Allen powiedział, że to seks z kimś, kogo się kocha – nic dodać nic ująć. To samozaspokojenie, dzięki któremu poznajemy swoje ciało oraz uczymy się tego, co sprawia nam przyjemność. Masturbacja jak najbardziej może być przyjemna zarówno z ukochanym!

Seksualne kontuzje

Seks jest ważną częścią w związku. Sprawia nam wiele przyjemności i daje mnóstwo rozkoszy. Ale może być również niebezpieczny i prowadzić do… kontuzji. Wszystko by było cudownie, gdyby te kontuzje dotyczyły jedynie otarć i siniaków lub po prostu ‘’zakwasów’’ po ostrych figlach ;) Niestety bywa i tak, że kochankowie kończą w szpitalach ze zwichnięciami, nadciągnięciami lub nawet (o zgrozo!) złamaniami!

Perfekcyjny kochanek

Czyli o tym, jaki mężczyzna jest idealnym kochankiem. Kobiety potrzebują czułości i dobrego seksu, bez wątpienia – ale jaki mężczyzna jest tym wyjątkowym, że z jego łóżka nie chce się wychodzić?

Friends with Benefits

- Ok, jesteśmy przyjaciółmi, jest fajnie. Po co szukać kogoś na seks, zróbmy to razem a potem nadal będzie jak wcześniej. Czy przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa? Czy TAKI układ ma szansę na happy end?

Świąteczne prezenty. Czyli co podarować pod choinkę?

Rok w rok zmagamy się z tym samym problemem. I nie chodzi mi tutaj o to jakie dania przygotować, ile będzie gości czy jakiej zastawy użyć. Ten problem jest o wiele bardziej... stresujący. Jaki prezent kupić żeby obdarowana nim osoba była zadowolona? Mam dla was kilka ciekawych propozycji, z których być może skorzystacie. ;)

Filmy romantyczne TOP 6!

Są takie dni w życiu kobiety gdy po prostu potrzebuje kieliszka... lub nawet butelki dobrego wina, założenia wygodnych dresów i obejrzenia dobrego filmu. Jaki typ kina sprawdzi się najlepiej w taki babski wieczór? Jedne powiedzą, że Horror, inne że dobry Thriller ale większość z nas wybierze typowy dla nas gatunek - Komedia Romantyczna.