Seks triki

Uff jak gorąco… czyli 5 sposobów na seks w upalne dni

Mamy upalne lato. Gorąco w dzień i gorąco w nocy, nawet seks staje się nie lada wyzwaniem. Znasz to? Są na to dwa sposoby - można narzekać i nie robić nic albo... podejść do sprawy i skutecznie temu zaradzić ;) Wybierasz drugą opcję? My też! Seks może okazać się lepszym sposobem na ochłodzenie niż lody...

Spacer bez majtek

Gorące dni sprzyjają gorącym pomysłom. Nie raz marzymy żeby zdjąć z siebie wszystko i kąpać swe nagie ciało w promieniach słońca. Albo chociaż pozbyć się bielizny… A co Wy na to żeby ten plan choć w części zrealizować?

Wspólna masturbacja jest fajna!

Czym jest masturbacja? Woody Allen powiedział, że to seks z kimś, kogo się kocha – nic dodać nic ująć. To samozaspokojenie, dzięki któremu poznajemy swoje ciało oraz uczymy się tego, co sprawia nam przyjemność. Masturbacja jak najbardziej może być przyjemna zarówno z ukochanym!

Seks pozycje dla akrobatów

Oglądając erotyczne filmy nie raz pewnie zastanawialiście się: jak ona dała tam nogę, jak go włożył i czy w ogóle jest to możliwe z fizycznego punktu widzenia?! Owszem jest. Choć wymaga to nie lada wysiłku i gimnastyki! Zapraszam was do artykułu poświęconego pozycjom, w których seks bardziej przypomina twistera niż zwykły stosunek!

Lodowata przyjemność – jak wykorzystać kostki lodu w sypialni?

Lato zagościło u nas w pełni. Piękna pogoda, bezchmurne niebo, wysoka temperatura rozsadza termometry. Pośrodku tego wszystkiego my - spragnieni ochłodzenia. Pomyślmy zatem jak temu zaradzić. Można wskoczyć do basenu, można napić się schłodzonego drinka... ale ja mam jeszcze jeden sprawdzony patent, z którego możecie skorzystać - także po zachodzie słońca ;)

Sexo español, czyli seks po hiszpańsku

O tym jak można czerpać przyjemność bez penetracji. Często szukamy alternatywy, która okaże się skuteczna i sprawi, że życie seksualne osiągnie nowy, lepszy poziom. A nuda? Nie będzie problemem waszych intymnych relacji. Warto spróbować!

Seks analny, czyli jak wejść od tyłu

Jak zacząć przygody analne? Najprościej – zacząć odkrywać je osobiście, bez pośpiechu i bardzo namiętnie. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tą formą pieszczot, nie wahaj się to naprawdę przyjemne, a z czasem zobaczysz, jaki kosmiczny orgazm możesz osiągnąć ;)

Rodzaje seksu, które na pewno znasz!

Słowo ‘’SEKS’’ znaczy dużo więcej niż to co przychodzi nam na myśl, kiedy je czytamy lub wymawiamy.  W tych czterech literkach, w tym krótkim słowie zawarta jest namiętność, miłość, nuda i inne emocje, które nami kierują kiedy znajdziemy się w łóżku.

Role-playing w łóżku

Czytasz role-playing, myślisz – odgrywanie ról, oczyma wyobraźni widzisz tylko badziewne i słabej jakości przebrania z randomowych sklepów erotycznych. Nie oszukujmy się, takie właśnie są skojarzenia. Ale chcę wam pokazać, że to wcale nie musi się tak źle kojarzyć ;)

Rimming. Przyjemność z lizania

Jeżeli lubicie w łóżku pokonywać kolejne granice przyjemności - bo rimming jest przekroczeniem pewnych granic - to ten rodzaj pieszczot może być właśnie dla was! Choć jest to raczej technika seksualna o której za dużo się nie mówi to chyba najwyższa pora to zmienić! Także... liźnijmy tematu ;)