Seks triki

Seks analny, czyli jak wejść od tyłu

Jak zacząć przygody analne? Najprościej – zacząć odkrywać je osobiście, bez pośpiechu i bardzo namiętnie. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tą formą pieszczot, nie wahaj się to naprawdę przyjemne, a z czasem zobaczysz, jaki kosmiczny orgazm możesz osiągnąć ;)

Rodzaje seksu, które na pewno znasz!

Słowo ‘’SEKS’’ znaczy dużo więcej niż to co przychodzi nam na myśl, kiedy je czytamy lub wymawiamy.  W tych czterech literkach, w tym krótkim słowie zawarta jest namiętność, miłość, nuda i inne emocje, które nami kierują kiedy znajdziemy się w łóżku.

Uff jak gorąco… czyli 5 sposobów na seks w upalne dni

Zbliża się lato. Gorąco w dzień i gorąco w nocy, nawet seks staje się nie lada wyzwaniem. Znasz to? Są na to dwa sposoby - można narzekać i nie robić nic albo... podejść do sprawy i skutecznie temu zaradzić ;) Wybierasz drugą opcję? My też! Seks może okazać się lepszym sposobem na ochłodzenie niż lody...

Role-playing w łóżku

Czytasz role-playing, myślisz – odgrywanie ról, oczyma wyobraźni widzisz tylko badziewne i słabej jakości przebrania z randomowych sklepów erotycznych. Nie oszukujmy się, takie właśnie są skojarzenia. Ale chcę wam pokazać, że to wcale nie musi się tak źle kojarzyć ;)

Rimming. Przyjemność z lizania

Jeżeli lubicie w łóżku pokonywać kolejne granice przyjemności - bo rimming jest przekroczeniem pewnych granic - to ten rodzaj pieszczot może być właśnie dla was! Choć jest to raczej technika seksualna o której za dużo się nie mówi to chyba najwyższa pora to zmienić! Także... liźnijmy tematu ;)

Spanking!

Gdy widzimy coś dobrego, coś co nas interesuje i chcemy to mieć ciśnie nam się na usta jedno słowo -"Zaklepuje!".  Czy twój mężczyzna patrząc na twój tyłek ma ochotę go zaklepać (tzn. ‘’sklepać”)? Klapsy są fajne! A dorosłe dziewczynki są przeciwieństwem tych młodszych - lubią je dostawać i wcale się ich nie boją ;)

Za jaki seks ON oddałby wszystko?

Twój mężczyzna jest gotowy do poświęceń żeby sprawić ci jak najwięcej rozkoszy? Możesz mu się odwdzięczyć tym samym! Wiesz, że to jaki on osiągnie orgazm zależy w głównej mierze od ciebie? Przekonaj się, jak mu dogodzić... ;)