Recenzje

Nowe Oblicze Greya. Recenzja filmu

Trzecia, a zarazem ostatnia część trylogii o burzliwym romansie - a w zasadzie już miłości w pełnej krasie - Anastazji Steele i tytułowego Christiana Greya. Czy najnowsza odsłona filmu wniosła coś nowego? Czy film stoi tym samym poziomem co pozostałe dwie części? Zapraszam do mojej recenzji.

Barwy miłości, uwiedzenie, Kathryn Taylor. Recenzja

Barwy miłości to erotyczna seria, którą Kathryn Taylor zafascynowała wiele czytelniczek. Nic dziwnego – to historia o miłości, pożądaniu i niepewności. Seria godna uwagi i warta tego, aby poświęcić jej swój czas. Sięgając po nią, zobaczysz, że jest w stanie porwać czytelnika bez reszty.

Poświęcenie, Adriana Locke. Recenzja PRZEDPREMIEROWO

Poświęcenie - czyn pełen bohaterstwa często okupiony jakąś stratą lub własnymi korzyściami na rzecz innej osoby. Co człowiek może poświecić w obliczu wielkiej tragedii kiedy zdarzenia obracają jego życie do góry nogami? Zapewne wszystko, prawda? Poświęcenie to historia ujmująca i rozdzierająca serce. O miłości i tęsknocie. Jeśli spodobał ci się duet Corinne Michaels (Consolation i Conviction) Poświęcenie na pewno przypadnie ci do gustu. I jak możesz się spodziewać - przygotuj sobie wcześniej paczkę chusteczek.

Barwy miłości, zatracenie, Kathryn Taylor. Recenzja

Stolica przepięknych Włoch - Rzym. Czy na Ziemi jest piękniejsze miasto, w którym mógłby rozegrać się równie gorący romans? Wieczory z winem w ciasnych uliczkach, przesiąkniętych namiętnością kochanków zakończony w splątanej pościeli. Znamy to z filmów czy książek. Leczy czy tak musi być zawsze?  Miłość ma wiele odcieni - nie jest czarno-biała co doskonale pokazuje nam Kathryn Taylor na stronach swojej powieści.

Barwy miłości, Czerwień, Kathryn Taylor. Recenzja

Czerwień to druga część z cyklu Barw miłości, opisująca ciąg dalszy losów Grece i Jonathana. Poprzednia część zakończyła się zaciekawiając czytelnika i zmuszając do niecierpliwego wyczekiwania na drugą część. Przed wami recenzja drugiego tomu gorącej miłości. Czym tym razem zaskoczy nas autorka?

Barwy miłości, Kathryn Taylor. Recenzja

Jeśli polubiłaś serię Pięćdziesięciu Twarzy Greya - to w serii napisanej przez Kathryn Taylor się zakochasz. Pierwszy tom Barw miłości to opowieść podobna do tej stworzonej przez E. L. James. Jest on - bogaty i przystojny mężczyzna. Jest ona - skromna dziewczyna, która nic nie wie o życiu. Brzmi podobnie? Zapewne. Dla zniechęconych – nie skreślajcie jej ze swojej pozycji, bo i tu znajdziecie coś nowego ;)

Pucked, Helena Hunting. Recenzja

Pucked jest książką napisaną przez Helene Hunting. Jest to pierwsza pozycja z całej serii o takim samym tytule - miejmy nadzieję, że dostaniemy kolejne części jak najszybciej. Tymczasem zapraszam do zapoznania się z recenzją ;)

Niekochana, Madeline Sheehan. Recenzja

Niekochana to przedostatnia (na chwile obecną) część cyklu Niepokorna. Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad sięgnięciem po tę serię – nie wahaj się, pochłonie cię do reszty, wstrząśnie i przestaniesz ją lubić. Ale tylko na chwilę. Bo nie będziesz mogła się oprzeć, żeby jej nie dokończyć.

Smaki miłości, Ashley Warlick. Recenzja

Czy zastanawialiście się kiedyś jak smakuje miłość? Przypomina smak słodkiego wina? Jest słona jak łzy? Czy może pozostawia gorzki posmak na naszym sercu? W książce Ashley Warlick dowiesz się jaki jest naprawdę "Smak miłości".

Nieosiągalna, Madeline Sheehan. Recenzja

Nieosiągalna to kolejna książka z cyklu Niepokorna autorstwa Madeline Sheehan. Mimo początkowych oporów zmierzenia się z kolejną częścią tej historii - nie zrezygnowałam i dałem jej jeszcze jedną szansę. Czy żałuję? Nie. Nieosiągalna stoi poziom wyżej od poprzedniczek. Dlaczego tak uważam? Przeczytajcie same.