Recenzje

Barwy miłości, Kathryn Taylor. Recenzja

Jeśli polubiłaś serię Pięćdziesięciu Twarzy Greya - to w serii napisanej przez Kathryn Taylor się zakochasz. Pierwszy tom Barw miłości to opowieść podobna do tej stworzonej przez E. L. James. Jest on - bogaty i przystojny mężczyzna. Jest ona - skromna dziewczyna, która nic nie wie o życiu. Brzmi podobnie? Zapewne. Dla zniechęconych – nie skreślajcie jej ze swojej pozycji, bo i tu znajdziecie coś nowego ;)

Pucked, Helena Hunting. Recenzja

Pucked jest książką napisaną przez Helene Hunting. Jest to pierwsza pozycja z całej serii o takim samym tytule - miejmy nadzieję, że dostaniemy kolejne części jak najszybciej. Tymczasem zapraszam do zapoznania się z recenzją ;)

Niekochana, Madeline Sheehan. Recenzja

Niekochana to przedostatnia (na chwile obecną) część cyklu Niepokorna. Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad sięgnięciem po tę serię – nie wahaj się, pochłonie cię do reszty, wstrząśnie i przestaniesz ją lubić. Ale tylko na chwilę. Bo nie będziesz mogła się oprzeć, żeby jej nie dokończyć.

Smaki miłości, Ashley Warlick. Recenzja

Czy zastanawialiście się kiedyś jak smakuje miłość? Przypomina smak słodkiego wina? Jest słona jak łzy? Czy może pozostawia gorzki posmak na naszym sercu? W książce Ashley Warlick dowiesz się jaki jest naprawdę "Smak miłości".

Nieosiągalna, Madeline Sheehan. Recenzja

Nieosiągalna to kolejna książka z cyklu Niepokorna autorstwa Madeline Sheehan. Mimo początkowych oporów zmierzenia się z kolejną częścią tej historii - nie zrezygnowałam i dałem jej jeszcze jedną szansę. Czy żałuję? Nie. Nieosiągalna stoi poziom wyżej od poprzedniczek. Dlaczego tak uważam? Przeczytajcie same.

Niepiękna, Madeline Sheehan. Recenzja

Niepiękna choć piękna… druga część historii Niepokornej w której autorka - Madeline Sheehan -  opowiada o córce Deucea West’a. Danny, to młoda dziewczyna, której życie nie jest takie samo jak innych nastolatków w jej wieku. Mimo młodych lat, już dźwiga bagaż życiowych niepowodzeń. Obraca się w towarzystwie motocyklistów, przed którymi chce chronić ją jej ojciec – Deuce oraz jej macocha Eva.  

Niepokorna, Madeline Sheehan. Recenzja

Jeżeli zastanawiasz się po jaką książkę sięgnąć, żeby w końcu oderwać się od "Greyopodobnych" historii - Niepokorna - Madaline Sheehan będzie dobrym wyborem. Lektura szybka i mocna jak motocykle ze stajni Harley'a-Davidsona. Bo o to w tej w książce chodzi - szybką miłość i szybkie motocykle. Zapraszam do recenzji.

Womanizer, Katy Evans. Recenzja

Historia jakich wiele - lecz opowiedziana na jeszcze jeden sposób. Womanizer to 4 tom cyklu Manwhore – mojej ulubionej autorki którą jest Katy Evans. Za egzemplarz dziękuje oczywiście Wydawnictwu Kobiecemu - to oni wydają najgorętsze książki, które są doskonałe na te zimne wieczory. ;)

Arsen, Mia Asher. Recenzja

Nie sądziłam, że kiedykolwiek książka wywoła we mnie takie emocje. Nie raz miałam ochotę cisnąć ją w kąt ze złości na główna bohaterkę... odkładałam ją niezliczoną ilość razy, by po kilkunastu minutach znowu po nią sięgnąć i raz jeszcze zezłościć. Przed wami recenzja Arsena - autorstwa Mii Asher.

Ms. Manwhore, Katy Evans. Recenzja

Wszystko co piękne szybko się kończy - Ms. Manwhore to ostatnia część Love story pary jaką jest Malcolm Saint i Rachel Livingstone. Druga część zakończyła się dobrze, więc i dobrze rozpoczyna się kolejna, już ostatnia.
  • 1
  • 2