Porady

Wpływ alkoholu na seks

Jaki ma wpływ alkohol na seks? Zacznijmy od tego, że po jego spożyciu w dużej ilości – widzimy to co chcemy widzieć – czyli mam na myśli to, że dla kobiet mężczyźni są bardziej atrakcyjni i odwrotnie. Efekt różowych okularów. Jedni i drudzy więc mają kosmate myśli w głowie i chętnie pobaraszkowaliby w łóżku ;)

Uff jak gorąco… czyli 5 sposobów na seks w upalne dni

Mamy upalne lato. Gorąco w dzień i gorąco w nocy, nawet seks staje się nie lada wyzwaniem. Znasz to? Są na to dwa sposoby - można narzekać i nie robić nic albo... podejść do sprawy i skutecznie temu zaradzić ;) Wybierasz drugą opcję? My też! Seks może okazać się lepszym sposobem na ochłodzenie niż lody...

Spacer bez majtek

Gorące dni sprzyjają gorącym pomysłom. Nie raz marzymy żeby zdjąć z siebie wszystko i kąpać swe nagie ciało w promieniach słońca. Albo chociaż pozbyć się bielizny… A co Wy na to żeby ten plan choć w części zrealizować?

Sexo español, czyli seks po hiszpańsku

O tym jak można czerpać przyjemność bez penetracji. Często szukamy alternatywy, która okaże się skuteczna i sprawi, że życie seksualne osiągnie nowy, lepszy poziom. A nuda? Nie będzie problemem waszych intymnych relacji. Warto spróbować!

Poradnik BDSM – dla początkujących

Odkąd w księgarniach pojawiła się trylogia autorki E. L. James, wiele osób zaczęło bardziej interesować się tematyką BDSM oraz gadżetami, które są do niej przeznaczone. O czym jest książka – wie każda kobieta ta, która ją uwielbia jak i ta, która jej nienawidzi. Ale nie o książce, dzisiejszy wpis przeznaczony jest dla osób, które zaczynają przygodę z BDSM.

Seks analny, czyli jak wejść od tyłu

Jak zacząć przygody analne? Najprościej – zacząć odkrywać je osobiście, bez pośpiechu i bardzo namiętnie. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tą formą pieszczot, nie wahaj się to naprawdę przyjemne, a z czasem zobaczysz, jaki kosmiczny orgazm możesz osiągnąć ;)

Role-playing w łóżku

Czytasz role-playing, myślisz – odgrywanie ról, oczyma wyobraźni widzisz tylko badziewne i słabej jakości przebrania z randomowych sklepów erotycznych. Nie oszukujmy się, takie właśnie są skojarzenia. Ale chcę wam pokazać, że to wcale nie musi się tak źle kojarzyć ;)

Jaką wybrać pozycję do seksu analnego?

Odpowiednia pozycja podczas seksu analnego jest bardzo ważna. Ponieważ przy jednej możesz odczuwać dyskomfort, a przy drugiej dużą przyjemność. Dobra komunikacja między Wami zwiększy szansę na udany stosunek. Należy więc szukać tej najdogodniejszej.

Depilacja intymna

Depilacja jest czymś normalnym i chyba każda z nas chce czuć się seksownie i nie martwić się wystającymi włosami spod kąpielowych majtek lub seksownej koronkowej bielizny, którą przeważnie ściąga ukochany mężczyzna ;)