Porady

Pierwsza wizyta u ginekologa

Stres, wstyd, skrępowanie. To uczucia, jakie związane są z pierwszą wizytą u ginekologa. Najgorzej przełamać opór i zrobić ten pierwszy krok. Czy istnieje złoty środek? Jeśli nadal jesteś przed pierwszą wizytą postaram się podnieść cię na duchu ;)

Fryzury intymne. Dla niej i dla niego

Jak wiemy fryzury potrafią przybrać czasem nietypowe kształty i przeróżnie się prezentować. A może by tak… zmienić fryzurę swojej cipki? Może serduszko albo… seksowny paseczek? Czy tylko brazylijska depilacja jest w modzie?  Poniżej dwie grafiki z pomysłami ;)

Seks w stałych związkach (nie) musi być nudny.

Najczęściej o seksie w stałych związkach mówi się: nudny. Od dawna wkrada się rutyna, już nie jest tak samo jak kiedyś… Wcale nie musi tak być! To, że jest się w stałym związku nie znaczy, że seks będzie jak za karę. Wręcz przeciwnie! ;)

3 pytania o orgazm analny

Seks analny to temat tabu, o którym nie często się rozmawia a jeszcze rzadziej na niego decyduje. Są zwolennicy takiej formy zbliżenia którzy czerpią z niego nie małą rozkosz i są też przeciwnicy, którzy krzywią się na samą myśl o kontakcie penis-pupa.

IMS – Syndrom Poirytowanego Samca

Drogie Panie. Znacie to uczucie napięcia przed okresem? Gdy nawet oddychanie mężczyzny wydaje wam się za głośne i zbyt denerwujące? I choć może żartobliwie przesadzam to każda z nas ma w ciągu miesiąca takie dni w którym łatwo rozładować swoje emocje na innych - a najczęściej obrywają nasi mężczyźni...

Seksowne walentynki – dla namiętnych par

Walentynki – święto zakochanych obchodzone 14 lutego.  Ich popularność w Polsce rozpoczęła się dopiero w latach 90. XX wieku. Co rok zastanawiamy się jak spędzimy ten dzień. Kino? Restauracja? A może romantyczny wieczór w domu? Teoretycznie sposobów jest wiele – praktycznie na myśl przychodzą nam ciągle te same pomysły.

6 sposobów na spędzenie walentynek – dla singli

Kolejny rok i kolejne walentynki, które obchodzisz samotnie bo nie masz partnera? To, że nie spotkałaś jeszcze wyjątkowego chłopaka z którym uczciłabyś ten dzień w wyjątkowy sposób, nie znaczy że nie możesz zrobić tego będąc singielką! Sprawdź jak spędzić ten dzień okazując miłość… sobie ;)