Porady

Seks analny, czyli jak wejść od tyłu

Jak zacząć przygody analne? Najprościej – zacząć odkrywać je osobiście, bez pośpiechu i bardzo namiętnie. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tą formą pieszczot, nie wahaj się to naprawdę przyjemne, a z czasem zobaczysz, jaki kosmiczny orgazm możesz osiągnąć ;)

Uff jak gorąco… czyli 5 sposobów na seks w upalne dni

Zbliża się lato. Gorąco w dzień i gorąco w nocy, nawet seks staje się nie lada wyzwaniem. Znasz to? Są na to dwa sposoby - można narzekać i nie robić nic albo... podejść do sprawy i skutecznie temu zaradzić ;) Wybierasz drugą opcję? My też! Seks może okazać się lepszym sposobem na ochłodzenie niż lody...

Role-playing w łóżku

Czytasz role-playing, myślisz – odgrywanie ról, oczyma wyobraźni widzisz tylko badziewne i słabej jakości przebrania z randomowych sklepów erotycznych. Nie oszukujmy się, takie właśnie są skojarzenia. Ale chcę wam pokazać, że to wcale nie musi się tak źle kojarzyć ;)

Jaką wybrać pozycję do seksu analnego?

Odpowiednia pozycja podczas seksu analnego jest bardzo ważna. Ponieważ przy jednej możesz odczuwać dyskomfort, a przy drugiej dużą przyjemność. Dobra komunikacja między Wami zwiększy szansę na udany stosunek. Należy więc szukać tej najdogodniejszej.

Depilacja intymna

Depilacja jest czymś normalnym i chyba każda z nas chce czuć się seksownie i nie martwić się wystającymi włosami spod kąpielowych majtek lub seksownej koronkowej bielizny, którą przeważnie ściąga ukochany mężczyzna ;)

Pierwsza wizyta u ginekologa

Stres, wstyd, skrępowanie. To uczucia, jakie związane są z pierwszą wizytą u ginekologa. Najgorzej przełamać opór i zrobić ten pierwszy krok. Czy istnieje złoty środek? Jeśli nadal jesteś przed pierwszą wizytą postaram się podnieść cię na duchu ;)

Fryzury intymne. Dla niej i dla niego

Jak wiemy fryzury potrafią przybrać czasem nietypowe kształty i przeróżnie się prezentować. A może by tak… zmienić fryzurę swojej cipki? Może serduszko albo… seksowny paseczek? Czy tylko brazylijska depilacja jest w modzie?  Poniżej dwie grafiki z pomysłami ;)

Seks w stałych związkach (nie) musi być nudny.

Najczęściej o seksie w stałych związkach mówi się: nudny. Od dawna wkrada się rutyna, już nie jest tak samo jak kiedyś… Wcale nie musi tak być! To, że jest się w stałym związku nie znaczy, że seks będzie jak za karę. Wręcz przeciwnie! ;)