Seks triki

Necking. Czyli pieszczoty górnej części ciała

Necking to bardzo przyjemna forma pieszczot. Dotyczy głownie szyi, karku i okolicu uszu – czyli wrażliwych miejsc u kobiet jak i u mężczyzn. Skubanie zębami uszu, całowanie lub głaskanie karku i szyi to czysta przyjemność…

Dzięki dobremu unerwieniu w tych okolicach reagujemy intensywnie na tą erotyczną formę pieszczot. Kto czerpie większą przyjemność z neckingu? Kobiety, aczkolwiek mężczyźni również są zadowoleni (szczególnie jeśli potraktujemy go bardziej drapieżnie).

 

Necking jako gra wstępna? Owszem!

Wiem po sobie jak bardzo lubię każdy dotyk i muśnięcie ust – myślę, że każda kobieta lubi jak jej partner odpowiednio zajmuje się jej ciałem.

 

Dlatego poniżej przedstawiam kilka podpowiedzi jak zrobić to dobrze, żeby ONA odpłynęła.

 • Użyj samych opuszków, bądź delikatny i pieść jej kark docierając do szyi i kończąc subtelny dotyk na uszach. Jeśli taki dotyk sprawi jej przyjemność, możesz zwiększyć intensywność.

 • Użyj ust. Wilgotnymi ustami składaj delikatne pocałunki. Miejsce nad obojczykiem – to jedna z wrażliwszych stref (tylko nie rób malinek!). Używając ust nie zapomnij o dłoniach, którymi możesz pieścić piersi lub objąć i przytulić ją.

 • Muśnięć ust ciąg dalszy. Całuj ją na różne sposoby: delikatniej, mocniej, zaangażuj język do pocałunków, całuj z lekko rozchylonymi ustami.

 • Uszy. Uszy lubią pieszczoty. Przygryzanie, lekkie dmuchanie i całowanie. Wykonując jakikolwiek ruch obserwuj reakcję partnerki;

 • Nie zapomnij o najważniejszym: Im więcej różnych bodźców jej dostarczysz, tym lepiej.

A jak wykorzystać necking, żeby ON miał z tego jak najwięcej przyjemności?

 • Na początek rozluźnij go masując spięty kark delikatnie ugniatając.

 • Bądź jak kotka, użyj pazurków. Ale nie tak, żeby go podrapać i zostawić ślady. Nie. Zrób to delikatnie. Zacznij od karku.

 • Mężczyźni lubią pieszczoty głowy, więc sięgnij dłonią dalej, przeczesując dłonią włosy.

 • Pieszczoty uszu. Mój mężczyzna mówi mi zawsze, że ze wszystkich pieszczot lubi najbardziej szeptanie niegrzecznych słówek 😉 Dokładając do tego seksowne mruczenie lub pozwolić usłyszeć oddech – bezcenne. Pieszczenie, podgryzanie, ssanie, lizanie. To wszystko jest dozwolone 😉

 • Drapieżne pocałunki. Kiedy on całuje twoją szyję robi to delikatnie. Kiedy ty całujesz jego szyję rób to zdecydowanie i intensywnie. Oczywiście obserwując jego reakcję, czy aby na pewno lubi kiedy całujesz go mocno i wpijasz się w jego szyję niczym wampir.

 • Od szyi po sutki. Drogę która się poprowadzi możesz obrać sama. Doznania na pewno będą dla niego przyjemne.

Każde pieszczoty są dobre, trzeba tylko odpowiednio zaznajomić się z ciałem naszego partnera i wiedzieć co najbardziej lubi. Warto też eksperymentować i wprowadzić od czasu do czasu coś nowego żeby nie zasmakować gorzkiego smaku rutyny.

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: