Masturbacja

Ma(j)sturbacja – czyli Maj miesiącem masturbacji

Maj. Majówka. Masturbacja. Czy wiecie, że kilkanaście lat temu, piąty miesiąc naszego roku został obwołany miesiącem masturbacji (International Masturbation Day)? Jeśli nie, to już to wiecie. Chociaż nadal ten temat jest tematem tabu to sądzę, że warto o nim mówić. Bo kto nie lubi gadać o przyjemnych rzeczach, prawda?

Miejsca, w których możesz się pieścić

Przyjemności w łóżku stały się monotonne? Czegoś ci brakuje? Chyba mam na to sposób. Zmiana. Pora zmienić miejsce a wraz z nim... zyskać więcej nowych doznań. Przecież jest tyle miejsc, które możesz wykorzystać.

Masturbacja. Pieszczoty dłońmi.

Największą zaletą masturbacji wcale nie jest rozładowanie napięcia seksualnego, a poznawanie i nauka reakcji własnego ciała. To właśnie wtedy masz okazję, żeby dowiedzieć się co sprawia Ci największą przyjemność i jak Twoje ciało reaguje na różne rodzaje pieszczot. Właśnie wtedy masz czas obserwować swoje ciało i skupić się na reakcjach nie myśląc czy w tym samym momencie twojemu partnerowi jest dobrze.

Jak ulepszyć pieszczoty solo?

Mówi się, że połowa kobiet to robi a druga połowa się do tego nie przyznaje. Mam na myśli masturbacje. Jest zima, większość wieczorów spędzamy samotnie, pod kocem – więc czemu by nie pozwolić sobie na odrobinę przyjemności jeżeli akurat mamy ochotę na coś więcej, a nie mamy partnera obok? Dzięki kilku ruchom zrobi nam się cieplej i przyjemniej ;)