Recenzje gadżetów

Unimil Zero, ultracienkie prezerwatywy dodatkowo nawilżane – test

Prezerwatywy to nie tylko nieprzyjemne odczucia jak lizanie lizaka przez papierek. Są też takie, które dają maksimum przyjemności i jednocześnie zapewniają nam bezpieczeństwo bez dyskomfortu. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem dobrych, cienkich i jednocześnie wytrzymałych prezerwatyw to zapraszam do zapoznania się z poniższą opinią ;)

Unimil Infiniti, nawilżający żel intymny – test

Seks jest dużo przyjemniejszy jeśli nic nas nie ogranicza ani nic nie przeszkadza.  W tym celu dobrze mieć pod ręką pomocny lubrykant który okaże się zbawienny jeśli mamy problem np. z suchością pochwy. Miałam okazję przetestowania żelu, który być może sprawdzi się również u ciebie – poznaj Infiniti od Unimil. ;)

Wibrator We-vibe Rave – test

Poznajcie: Rave od We-vibe. To wyjątkowy wibrator, który został zaprojektowany żeby dawać maksimum rozkoszy. Jego obsługa jest bardzo prosta – trzy przyciski, za sprawą których przeniesie cię w inny wymiar przyjemności.

Durex Pleasure Ring – test

Kobiety lubią pierścionki – lubią je dostawać i mieć ich dużo... ale czy mężczyzna może wyglądać dobrze w pierścionku – mówiąc dosadniej - w pierścieniu? A no moje drogie Panie, tak. Może i czasem powinien go założyć, nie dlatego, żeby wyglądać lecz dla korzyści jakie ze sobą niesie. Zapraszam na recenzję ostatniej rzeczy, którą jest Pierścień Pleasure Ring, z konkursowej paczki.