Gadżety erotyczne

Unimil Zero, ultracienkie prezerwatywy dodatkowo nawilżane – test

Prezerwatywy to nie tylko nieprzyjemne odczucia jak lizanie lizaka przez papierek. Są też takie, które dają maksimum przyjemności i jednocześnie zapewniają nam bezpieczeństwo bez dyskomfortu. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem dobrych, cienkich i jednocześnie wytrzymałych prezerwatyw to zapraszam do zapoznania się z poniższą opinią ;)

Unimil Infiniti, nawilżający żel intymny – test

Seks jest dużo przyjemniejszy jeśli nic nas nie ogranicza ani nic nie przeszkadza.  W tym celu dobrze mieć pod ręką pomocny lubrykant który okaże się zbawienny jeśli mamy problem np. z suchością pochwy. Miałam okazję przetestowania żelu, który być może sprawdzi się również u ciebie – poznaj Infiniti od Unimil. ;)

Wibrator We-vibe Rave – test

Poznajcie: Rave od We-vibe. To wyjątkowy wibrator, który został zaprojektowany żeby dawać maksimum rozkoszy. Jego obsługa jest bardzo prosta – trzy przyciski, za sprawą których przeniesie cię w inny wymiar przyjemności.

ABC gadżetów analnych

Zdecydowałaś się na spróbowanie czegoś nowego po moim ostatnim wpisie? Szukasz gadżetu, który dokona na Tobie przyjemnego orgazmu? Przegląd zabawek do seksu analnego na pewno Cię zainteresuje.

Durex Pleasure Ring – test

Kobiety lubią pierścionki – lubią je dostawać i mieć ich dużo... ale czy mężczyzna może wyglądać dobrze w pierścionku – mówiąc dosadniej - w pierścieniu? A no moje drogie Panie, tak. Może i czasem powinien go założyć, nie dlatego, żeby wyglądać lecz dla korzyści jakie ze sobą niesie. Zapraszam na recenzję ostatniej rzeczy, którą jest Pierścień Pleasure Ring, z konkursowej paczki.

Co wybrać? Wibrator czy Dildo?

Stało się. Podjęłaś decyzję o zakupie swojej pierwszej zabawki erotycznej. Wybór padł na gadżet przypominający męskiego członka – decyzja jak najbardziej słuszna. Jest to najpopularniejsza zabawka wśród początkujących. Ale jeśli chodzi już o sam zakup to co wybrać? Dildo? Wibrator? Może oba? Pozwól, że pokrótce Ci to opiszę.

  • 1
  • 2