Recenzje gadżetów

Durex Pleasure Ring – test

Kobiety lubią pierścionki – lubią je dostawać i mieć ich dużo… ale czy mężczyzna może wyglądać dobrze w pierścionku – mówiąc dosadniej – w pierścieniu? A no moje drogie Panie, tak. Może i czasem powinien go założyć, nie dlatego, żeby wyglądać lecz dla korzyści jakie ze sobą niesie.
Zapraszam na recenzję ostatniej rzeczy, którą jest Pierścień Pleasure Ring, z konkursowej paczki.

Zacznijmy od: Co to takiego i dlaczego przedłuża stosunek?
Pierścień, który nakładamy na penisa ogranicza odpływ krwi, dzięki czemu erekcja jest silna i długa.
Jego wygląd przypomina pączek z dziurką, jak widać zresztą na załączonym zdjęciu.:)

Ja o pierścieniu nie mogę powiedzieć tak dużo jak mój partner. Poprosiłam go, żeby ocenił gadżet w kilku zdaniach.
Ring pozwala czerpać z seksu więcej i dłużej. Pierścień sam w sobie jest umieszczany na nasadzie członka przez co nie miałam zbytnio z nim kontaktu bezpośrednio – lecz pośrednio mogę powiedzieć, że się spisał – seks wydłużony o kilkanaście (jak nie więcej) minut to zawsze lepszy seks, prawda? Jeżeli chodzi o samo założenie to jest ono banalnie proste… tak jak byś zakładała pierścionek. Oczywiście sam partner także będzie potrafił temu sprostać.

Cytując mojego faceta:

„Pierścień od Durexa to naprawdę ciekawy gadżet, dzięki któremu w naturalny sposób beż żadnych magicznych niebieskich tabletek możemy wydłużyć czas trwania stosunku – co jest jak najbardziej przyjemne i dobre dla obu stron. Oczywiście na początku ciężko się do niego przyzwyczaić ale sam w sobie jest neutralny w dotyku i po kilku hm… głębszych ruchach zapominasz że go masz. Można go używać do 6 razy przez co nie jest gadżetem „na raz”.”

Pragnę dodać, aby ostrożnie zakładać pierścień nie uszkadzając przy tym prezerwatywy. Przy ściąganiu wystarczy go odrobinę rozciągnąć i ostrożnie ściągać. Natomiast jeśli chodzi o jego używanie, to – tak można użyć go do 6 razy jednak nie dłużej niż trzydzieści minut każdorazowo. Należy zachować odstęp między stosunkami 60 minut. W tym czasie można zrobić dużo innych rzeczy, równie przyjemnych. 😉

Higiena.

Ring tak jak i inne gadżety erotyczne wystarczy umyć delikatnym mydłem pod ciepłą, bieżącą wodą.
Przechowuj go w opakowaniu, tam będzie najbezpieczniejszy.

Nasza opinia jest jedną z wielu, które pewnie przeczytaliście w internecie. Fakt jest taki, że nie przekonasz się sam kiedy nie spróbujesz.

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: