Lubisz być zdominowaną i uległą. Kręcą Cię sceny niczym z powieści E. L. James, a może szukasz nowych wrażeń i chcesz odkryć coś nowego? Jeżeli zwykły seks już Ci się znudził to może seks analny jest właśnie dla Ciebie. 😉

Podobno kobiet nie dotyka się tak jak one chcą… tylko tak jak chcą ale wstydzą się poprosić. I coś w tym jest. Seks to ciągłe odkrywanie siebie, ulubionych pozycji, swojej seksualności i swoich granic – ale w gruncie rzeczy także przesuwanie ich. Skąd wiesz, że coś czego nie spróbowałaś nie jest dla Ciebie?

1. Podczas chwili uniesień z samą sobą lub partnerem, nie przeszkadza Ci zabawa z drugą dziurką a wręcz przeciwnie, potęguje to Twoje doznania? Doskonały przykład na to, że sama poszukujesz nowych doznań i wrażeń. 😉

2. Kobiece tyłki to strefa erogenna, która także podczas seksu potrzebuje pieszczot. Dlaczego akurat nie skoncentrować się tylko na niej? Dodając do tego, że jedno wejście jest blisko drugiego przez co pobudzane są te same nerwy mamy gwarantowaną przyjemność.

3. Seks to ciągłe odkrywanie swojej seksualności i potrzeb. Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli czegoś nie zmienimy lub nie urozmaicimy to stanie się to nudne. Spróbowanie w tym przypadku seksu analnego na nowo może zdefiniować nam czym jest seks i jak wiele rozkoszy z niego czerpiemy.

4. Orgazm jest dobry. Zawsze. I to nie podlega dyskusji. Nawet lekarze dawno potwierdzili, że orgazm uśmierza ból. 😉 Kobiety dużą ochotę na seks mają właśnie podczas okresu. I tutaj możemy skorzystać z alternatywy w postaci właśnie seksu analnego.

5. Dominacja. Całkowite oddanie się partnerowi. Obnażanie przed nim ze swoich pragnień i pójście na całość na pewno nie raz przeszło Ci przez myśl… dlaczego nie miała być przejść do rzeczy?

Wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi oraz że nie można osadzać czegoś jeżeli nie spróbowało.

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: