Byłaś niegrzeczna w tym roku i zasłużyłaś tylko na grubą rózgę od mikołaja? Pewnie nie jedna z nas na taką „karę” zasłużyła.

Jeśli nie byłaś grzeczna a dostałaś znowu parę skarpet i sweterek na drutach może czas zrobić sobie prezent samej? I to jeszcze najlepiej w dniu świąt? Święta to czas gdy zazwyczaj cała rodzina lub większa jej część zjeżdża się do jednego domu by wspólnie świętować. Idea i sam zamysł według mnie świetny lecz gdy pełno domowników jak znaleźć czas, a tym bardziej miejsce, by sprawić sobie przyjemność?

1. Łazienka

I tutaj od razu mamy dwie możliwości. Wanna lub prysznic. Woda wylatująca z kranu lub słuchawki od prysznica może nas skutecznie zagłuszyć. Ale może też sprawić dużo przyjemności nakierowana na strategiczne miejsce 😉 Nasze jęki oraz westchnięcia odpłyną wraz z szumem wody. Możesz to zrobić z partnerem lub sama. Ach…
Próbowałaś kiedyś pocierać cipką o brzeg chłodnej wanny? Ciekawa nowych doznań – spróbuj, na pewno ci się spodoba 😉

2. Pokój

W święta zazwyczaj ubieramy się ładne zakładając stosowne ciuchy jak np. spódniczka. Ale czy ktoś mówił, że musisz mieć na sobie bieliznę? To ułatwi dostęp Twojemu partnerowi lub tobie samej gdybyś znalazła chęć na chwilę rozkoszy.
Dzień wcześniej zanim goście zaczynają się zjeżdżać, zawsze możecie wystąpić w spodniach dresowych i pod kocykiem obejrzeć film… jeżeli wiesz do czego zmierzam 😉

3. Sypialnia

Goście zostają. Ty lądujesz na kanapie w pokoju przejściowym do kuchni… co robisz? Uprawiasz cichy seks…
Zagryź poduszkę lub zwyczajnie krzycz w nią. Ona skutecznie Cię „wygłuszy”.
Pierwsza sprawa – komunikacja. Masz być cicho więc najlepiej jeżeli będzie ona niewerbalna, a używać będziesz tylko gestów – wbijające się paznokcie w pośladki Twojego faceta czy podgryzanie jego barków da mu sygnał do zmiany tempa czy innych ruchów.
Pozycja na łyżeczki z boku wygląda zupełnie niewinnie. Przecież Wy się tylko „przytulacie” 😉

Swoją drogą, chciałam wam życzyć Wesołych Świąt i hojnego mikołaja… 🙂

Podobne wpisy

Przeczytałaś? Oceń!
Autor

Napisz komentarz

%d bloggers like this: